За результатами конкурсного відбору проєктів Сумський державний університет на цей рік отримає державне фінансування на проведення 58 науково-дослідних робіт, 20 з них – розробки молодих вчених. Така кількість і обсяг фінансування проектів держбюджетних НДР є найбільшою за історію існування університету. Про це повідомив Денис Курбатов, начальник науково-дослідної частини СумДУ.

«Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, загалом на конкурсній основі за програмою КПКВК 2201040 розподілено 694 млн. грн. (у 2019 році – 750 млн. грн.), фінансування отримають 124 університети (торік – 137). Сумському державному університету вдалось покращити позиції у загальному рейтингу фінансування ЗВО у порівнянні з минулим роком. Серед проєктів-переможців основного конкурсу по два проєкти починають виконуватись на факультеті технічних систем та енергоефективних технологій і факультеті електроніки та інформаційних технологій, по одному - в Навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького, Навчально-науковому інституті бізнес-технологій "УАБС" та Медичному інституті. Також реалізується проєкт за тематикою НДІ Мінеральних добрив і пігментів, що ввійшов до складу університету минулого року», - зазначив Денис Курбатов.

Вітаємо наших науковців та бажаємо успіхів у реалізації їхніх проєктів!