051 Економіка    

 

Богданов Олександр Миколайович

65

 

 

Голота Михайло Михайлович

65

 

 

Дейнека Андрій Віталійович

68

 

 

Ільєнко Володимир Володимирович

40

 

 

Лантушенко Олександр Миколайович

38

 

 

Лісовенко Дмитро Володимирович

59

 

 

Литвиненко Дмитро Олегович

50

 

 

Покутній Максим Валерійович

58

 

 

Чуркін Сергій Миколайович

53

 

 

 

 

 

 073 Менеджмент  

 

Борсук Ігор Дмитрович

78

 

Григор`єв Олег Ігорович

84

 

Луценко Сергій Вікторович

80

 

Шубенко Роман Вікторович

48

 

 

 

 

 075 Маркетинг  

 

Синяговський Сергій Олегович

30

 

 

 

 

 061 Журналістика  

 

Отрішко Марина Анатоліївна

53

 

Петухов Костянтин Дмитрович

55

 

 

 

 

 

 091 Біологія

   

 

Шевченко Олег Миколайович

56

 

 

 

 122 Комп`ютерні науки      

 

Братушка Олексій Ігорович

62

 

 

Закаблук Едуард Георгійович

58

 

 

Ключник Андрій Ігорович

64

 

 

Козолуп Павло Дмитрович

38

 

 

Лапін Олександр Ігорович

42

 

 

Макренко Руслан Олександрович

74

 

 

 

 

 132 Матеріалознавство    

 

Жмака Володимир Миколайович

36

 

 

 

 133 Галузеве машинобудування      

 

Бондар Дмитро Іванович

48

 

 

Іваненко Ігор Анатолійович

58

 

 

Подлєсний Артем Володимирович

40

 

 

 

 

 

 161 Хімічні технології та інженерія  

 

Острога Денис Володимирович

80

 

 

 183 Технології захисту навколишнього середовища      

 

Іваненко Ігор Анатолійович

50

 

 

 

 222 Медицина      

 

Асірі Султан Зухейр Алі

34

 

 

Дрига Наталія Олександрівна

46

 

 

Прізвище

Ім’я

По-батькові

Оцінка

Асірі

Султан

Зухейр Алі

30

Богданов

Олександр

Миколайович

72

Бондар

Дмитро

Іванович

74

Борсук

Ігор

Дмитрович

30

Братушка

Олексій

Ігорович

92

Голота

Михайло

Михайлович

90

Григор`єв

Олег

Ігорович

70

Дейнека

Андрій

Віталійович

64

Дрига

Наталія

Олександрівна

66

Жмака

Володимир

Миколайович

30

Закаблук

Едуард

Георгійович

70

Іваненко

Ігор

Анатолійович

60

Ільєнко

Володимир

Володимирович

30

Ключник

Андрій

Ігорович

82

Козолуп

Павло

Дмитрович

56

Лантушенко

Олександр

Миколайович

30

Лапін

Олександр

Ігорович

56

Литвиненко

Дмитро

Олегович

60

Лісовенко

Дмитро

Володимирович

62

Луценко

Сергій

Вікторович

62

Макренко

Руслан

Олександрович

94

Острога

Денис

Володимирович

68

Отрішко

Марина

Анатоліївна

80

Петухов

Костянтин

Дмитрович

68

Подлєсний

Артем

Володимирович

30

Покутній

Максим

Валерійович

72

Синяговський

Сергій

Олегович

48

Чуркін

Сергій

Миколайович

58

Шевченко

Олег

Миколайович

80

Шубенко

Роман

Вікторович

48

Шановні абітурієнти,

триває прийом документів на навчання для здобуття ступеня доктора філософії на 2022 рік.

Освітньо-наукові програми

Правила прийому та перелік документів

Програми вступних випробувань

Шаблон заяви на вступ

Шаблон дослідницької пропозиції

Перелік документів: заява, копії паспорта (1, 2 сторінка, реєстрація), диплому магістра/спеціаліста та додатку до нього, військово-облікового документу, 1-2 фотокартки 3х4, дослідницька пропозиція, копія ідентифікаційного коду.

Вступні іспити: спеціальність та іноземна мова.

За консультаціями звертатися через імейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном +380542335345

Шановні аспіранти,
звертаємо увагу, що ви маєте право на перезарахування результатів навчання, отриманих у неформальній освіті (всього курсу, або його частини). Пропонуємо ознайомитися з відповідним положенням СумДУ.
 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації