Перший диплом доктора філософії було видано у Сумському державному університеті Андрійченко (Горобець) Надії Сергіївні, викладачці кафедри адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки ННІ права.

Захист дисертації на тему «Адміністративно-правові засади оцінювання ефективності діяльності правоохоронних органів як суб`єктів забезпечення фінансово-економічної безпеки України» відбувся 03 червня 2020 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 55.051.001 за спеціальністю 081 Право.

Дисертацію присвячено дослідженню адміністративно-правових засад оцінювання ефективності діяльності правоохоронних органів як суб’єктів забезпечення фінансово-економічної безпеки України, визначенню напрямків їх удосконалення. У роботі набула подальшого розвитку характеристика правоохоронних органів як суб’єктів забезпечення фінансово-економічної безпеки України. Розглядаються результати соціологічного дослідження щодо оцінювання виконання зазначеними суб’єктами своїх завдань.

Відділ докторантури та аспірантури вітає дослідницю та її наукового керівника, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України, Рєзніка Олега Миколайовича і бажає подальших наукових здобутків!