Аспіранти спеціальності 122 Комп`ютерні науки Шепелєв Дмитро Олександрович, Прокоф'єв  Платон Сергійович, Шумило Дмитро Олександрович проходять курс віртуальної міжнародної академічної мобільності з тематики "Practical Tools for Grant-Funded Research" від Czech University of Life Sciences (Прага, Чехія).

По завершенню цього курсу вони отримають:

1) практичні навички написання заявок на грантове фінансування своїх досліджень, розуміння структури та типів наукових досліджень для яких є можливості шукати грантове фінансування;

2) сертифікат на 150 годин (5 кредитів ЄКТС), відповідно до якого аспірант може претендувати на перезарахування результатів навчання отриманих у неформальній освіті з дисципліни "Управліннія науковими проєктами";

3) найкращий учасник отримає грант на поїздку до Праги для участі в Літній школі у жовтні-листопаді 2022 р.

Бажаємо успіхів нашим амбітним аспірантам!