Завершилося стажування аспірантів у Тренчинському університеті Олександра Дубчека.

Аспіранти 4-го року навчання Ілля КОСОВ та Микита КОСОВ діляться враженнями: "З перших днів стажування кафедра університету максимально сприяла проведенню наших дослідженнь. В перші дні перебування нам було проведено екскурсію за всіма лабораторіями та класами кафедри. Можливості університету вражають. Для аспірантів було виділено декілька кабінетів для максимально ефективної роботи над дослідженнями. Доктор Ян КРМЕЛА особисто допомагав і сприяв роботі усих аспірантів і студентів, відношення до нас було дуже теплим і надзвичайно дбайливим."

Аспірантка 1-го року навчання Наталія ЛЄПЬОШКІНА вражена своєю першою участю у Програмі Erasmus+: "За перший рік аспірантури моє життя кардинально змінилося. По-перше, я стала учасницею програми Erasmus+, за час якої я ґрунтовно вдосконалила свої знання у сфері матеріалознавства, вивчила застосування статистичних методів. Крім цього, завдяки програмі я отримала багато позитивного досвіду: вивчення словацької мови, нові знайомства та подорожі Європою. По-друге, знаходячись за кордоном, ми змогли долучитися до місцевих волонтерів та отримали змогу допомогти тим, хто був вимушений покинути свій дім через війну. Дуже вдячна керівництву Тренчинського університету Олександра Дубчека за продовження програми моєї мобільності під час активних бойових дій у Сумській області. Також я вдячна кафедрі Технології машинобудування верстатів та інструментів та Сумському державному університету за можливість особистісного та професіонального розвитку для аспірантів".