Аспірантка кафедри АГПФЕБ Віолетта Торяник представить Україну на світовому конкурсі “Miss Supertalent of the World 2022”. Зараз надважливо використовувати всі міжнародні майданчики для просування миру та справедливості для нашої країни. Бажаємо перемоги!

Звернення Віолетти: "Україна має бути представлена на всіх рівнях і використовувати всі міжнародні майданчики та засоби, шоб висловитись заради Миру та справедливості у світі! Я маю велику честь винести прапор України в Об'єднаних Арабських Еміратах на світовому конкурсі «Miss Supertalent of the World 2022». Нещодавно я виїхала з Києва під звуки сирен та розриви бомб, пішки і в чому була перейшла румунський кордон з сердцем повним жаху і болю. Але ми не маємо права розкисати і здавалися! Дякую всім людям, які підтримали, надали сил та протягом доби сформували обов'язковий гардероб і забезпечили участь представниці України на Світовому конкурсі. Україна в сердці! Україна понад усе. I am proud to represent Ukraine at the world contest Miss Supertalent of the World 2022".