Аспірант кафедри ТМВІ Владислав АНДРУСИШИН відвідав найбільшу промислову виставку Європи "EMO Milano 2021", яка проходила з 4 по 9 жовтня та була присвячена презентації сучасних рішень для машинобудівної промисловості, а саме для автоматизації виробництва (промислові роботи, роботизовані дільниці, рішення для подачі заготовок, системи контролю та подачі ріжучого інструменту тощо), новітні металорізальні верстати, оснащення та інструменти. На виставці були представлені найбільш ефективні інженерно-технологічні рішення більше 700 компаній з усього світу, загальна площа виставки - 110 000 кв. м.

Компанії залюбки ділились досвідом вирішення проблем замовників, детально описували свої продукти з описом особливостей їх застосування. Сучасні рішення для промисловості характеризуються зменшенням часу на виготовлення деталей, зменшенням ймовірності помилок через  автоматизацію (коли більшість допоміжних робіт при обробці може виконувати промисловий робот чи маніпулятор), удосконаленням систем контролю (наприклад, у сучасних верстатах присутня симуляція процесу обробки в реальному часі для попередження коллізій), а також наявністю нестандартних інженерно-технічних рішень для підвищення точності та повторюваності.