Глобальна програма віртуального професійного розвитку «Excellence in Teaching & Research» для аспірантів та викладачів завершила свою роботу. Програма, спрямована на аспірантів, майбутніх докторів філософії, дослідників-початківців, викладачів та випускників університетів, які зацікавлені у викладацькій чи науковій кар'єрі, складалася із 9-ти інтенсивних інтерактивних сесій.

Викладачами програми були представники таких університетів як: Бізнес-школа Монпельє (Франція), Варненський Університет Менеджменту (Болгарія), Вашингтонський державний університет (США), Лондонська школа економіки (Великобританія), Сумський державний університет (Україна), Університет Бахчесехір (Туреччина), Університет Небраски-Лінкольн (США), Університет Менеджмент Варни (Болгарія), Університет Південної Флориди Сарасота-Манаті (США), Університет Пурдью (США).

Координатор проєкту від СумДУ – Ганна Швіндіна, д.е.н., завідувачка кафедри управління імені Олега Балацького, координатор проєкту від Вашингтонського державного університету – Діпра Джха, д-р філософії, асоційований професор Карсонського Коледжу Бізнесу та Асистент Директор Школи Туристичного Бізнес Менеджменту